Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

IMG a8 захист

21 грудня 2021 на кафедрі німецької мови і літератури з методикою викладання пройшов захист кваліфікаційних робіт та комплексний кваліфікаційний екзамен магістрів другого року навчання.

До захисту свої дослідження представили: Філоненко Юлія Дмитрівна (наук. керівник – доц. Г.М. Мельничук), Тяговська Ольга Сергіївна (наук. керівник – проф. В. А. Гаманюк) та Користова Кристина Семенівна (наук. керівник – доц. В. А. Карпюк). На захисті кваліфікаційних робіт були присутні наукові керівники, декан факультету іноземних мов Варданян Марина Володимирівна (он-лайн) та інші викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання.

Наукові роботи магістрів були присвячені цікавим філологічним темам, таким як: лінгвокреативний потенціал творів серії «Оттокар» О. Хойзера; світоглядно-філософський потенціал творів Інґеборґ Бахман; особливості перекладу реалій з лінгвокультурною специфікою (на матеріалі німецької казки). З текстом наукових робіт можна ознайомитися в репозитарії.IMG 202 COLLAGE

Під  час захисту студенти виглядали впевнено, свої доповіді супроводжували презентаціями, відповідали на питання. Студентки Філоненко Юлія Дмитрівна та Тяговська Ольга Сергіївна захищали свої роботи німецькою мовою. Наукові керівники та рецензенти дали позитивну оцінку всім представленим роботам. Усі наукові роботи отримали оцінку «відмінно».

Решта студентів складали комплексний кваліфікаційний екзамен з німецької мови, до складу якого входило представлення власних кваліфікаційних завдань. Усі відповіді були оцінено позитивними оцінками.

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та складанням комплексного кваліфікаційного екзамену, дякуємо за їх посильний внесок у науку!!!

Червень 2024