Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

15 листопада у групі ДВП-19, пройшла кураторська година на тему  "Здоров'я - найцінніший скарб людини». Студенти мали змогу розширити свої знання про значення здоров’я та  здорового  способу життя для людини.

На заході була проведена бесіда стосовно здорового способу життя та його принципів. Студенти обговорювали такі питання як: Що може впливати на здоров’я людини? Та називали способи зміцнення здоров’я. Кожен із студентів розповів, що саме робить для того щоб бути здоровішим.

TOP-5 здорових звичок:

1. Фізична активність. Всього 30 хвилин щоденної фізичної активності дозволяє бути в тонусі

2. Склянка теплої води натщесерце. Це «запустить» роботу всього організму. Достатня кількість рідини в організмі дає змогу всім органам і системам якісно функціонувати

3. Здоровий спосіб життя зменшить ризик виникнення та розвитку захворювань усього організму.

4. Своєчасний сон. Лягайте спати в один і той же час. Це однозначно покращить самопочуття та настрій. Правильний сон починається з 23:00.

5. Здорове харчування. Проблеми зі здоров’ям спричинені споживанням нездорової їжі та браком корисних речовин. Врегулюйте своє харчування. Щоб ліки не стали вашої їжею нехай їжа стане ліками.

Список можна продовжити…Коли людина дбає про своє здоров’я це ознака свідомого життя. А організм завжди віддячує за турботу гарним настроєм.

Куратор: Суятинова К.Є.

20804