Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

Студентський флеш-моб: вітання ветерана кафедри Дошкільної освіти, ветерана університету, кандидата філологічних наук - Кужільної Любові Василівни - на честь святкування 90-річчя рідної Alma - mater та на честь відзначання Дня людей похилого віку: 29.09.2020

Робочі моменти студентської фотосеії: 4 курс готує вітання рідному університету до його славетного ювілею: КДПУ - це освіта за будь - яких умов!

Для нас КДПУ - це: К - Креативність, Д - Досконалість, П- Перемога, У - Успіх!!!

Плекаємо ДИТИНСТВО в кожній усмішці, в кожному проміні сонця, в кожному моменті життя (студенти спеціальності ДВП - Дошкільна Освіта та Психологія))

"Студентське братерство" від університетської аудиторії - на все життя!

Майбутній педагог - особитсість багатогранна : "І швець, і жнець, і на дуді грець" - можемо ВСЕ!

Життя нам дарує нестримну веселку, нам крила дарує наш КДПУ