Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

21 березня 2024 року на базі ЗДО № 222 відбувся майстер-клас з вихователями «Дитяча агресія через війну: що робити і як допомогти».

изображение_2.jpg

Учасники заслухали виступи колег :
- Федоренко Тетяну , консультанта КЗ ЦПРПП КМР (вступні уваги ),
- Голубєву Ольгу, консультанта КЗ ЦПРПП КМР "Про недитячу агресію під час війни ",
- Шляхову Анну, практичного психолога КЗДО #101 КМР "Дитячий гнів як тригер війни ".

изображение_1.jpg

А практичну частину провели практичні психологи закладів дошкільної освіти № 280, 199, 17, 222, 264.

изображение_3.jpg

На заході були присутні й студенти 2 курсу гр. ДВП(ДВ)-22 Шупік Софія, Кравцова Анастасія і Потапенко Анастасія, які поділилися своїми враженнями: «Дуже сподобався сьогоднішній захід. На ньому було запропоновано багато практичних завдань, на яких ми поглибили свій рівень знань та закріпили теорію. Особливо сподобалась форма роботи з лялькою «Бобо», ця іграшка - обʼєкт на якому дитина може показати всі свої накопиченінегативні емоції. Теоретична частина була цікавою, легкою для сприйняття, з прикладами із життєвих ситуацій. Приємне і довірливе спілкування за круглим столом, різноманітні рухливі ігри - все це залишило незабутні спогади і гарний настрій! Такі заходи нині необхідні для молодих спеціалістів, для здобувачів освіти, адже в майбутньому отримані знання будуть завжди в нагоді!» Дякуємо за можливість долучитися до роботи та можливість співпрацювати з практиками міста!

изображение_4.jpg       изображение_5.jpg