Кафедра дошкільної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Подорож в МІСТО ПРОФЕСІЙ

Святковий настрій та творче піднесення подарував містянам вихідний день 17 вересня 2018 року, позначивши його відвідинами чарівного та неосяжного  МІСТА ПРОФЕСІЙ.

До створення  професійно спрямованих  локацій залучилися, звичайно, і студенти кафедри дошкільної освіти Криворізького державного університету, презентуючи всі глибини, цікавинки та перспективи своїх майбутніх професій: вихователь дошкільного закладу, психолог, хореограф, логопед тощо.

Одночасно студенти випробували себе як фахівці в безпосередньому спілкувнні з ровесниками своїх майбутніх вихованців і отримали схвальні відгуки від малечі та їх батьків про свою роботу.

Тепер на міській мапі розмаїття професій наш фах засяє ще яскравіше і привабливіше – радо чекаємо на вас, любі випускники шкіл та середніх спеціальних закладів!!!

1

Процес розвитку зв’язного мовлення та поповнення словникового запасу не завершується в дошкільному віці ! Наше гасло – «Немає меж мовній досконалості»!

22

Маленькі мешканці Міста професій приступають до вирішення складних завдань під керівництвом студентів – логопедів.

10

Про таких вправних та талановитих виховательок мріють навіть школярі! В очах дітлахів – захоплення та захват.

14

В самому центрі Міста професій: жваві руханки, кумедні змагання та запальні пісні з танцями  під керівництвом студентів – психологів кафедри Дошкільної освіти

18

5586
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша