Кафедра економічної і соціальної географії
та методики викладання
Факультет географії, туризму та історії
МР 2 МР3
МР1 МР5

18 грудня 2017 року на кафедрі економічної і соціальної географії та методики викладання відбувся передзахист магістерських робіт спеціальності "Географія". Магістри другого року навчання презентували результати своєї науково-дослідницької роботи. Так, Г.О. Лис  працюючи над "Суспільно-географічною характеристикою ринку праці та безробіття в Україні", переконливо й наочно проаналізувала проблеми й перспективи розвитку вітчизняного ринку праці й безробіття на регіональному рівні. М.І. Давидова детально схарактеризувала "Місце географії вимушених міграцій в системі зовнішніх економічних зв’язків Близького Сходу", А.І. Смірнова ознайомила з результатами дослідження на тему:  "Функціональне зонування міста Кривий Ріг", а Л.О. Зальотіна розглянула комплекс культури України і Франції і здійснила їх порівняльний географічний аналіз.

3506

Жигунов Євгеній Віталійович

2184

З 2016 року кафедра економічної і соціальної географії започаткувала випуск збірника наукових праць студентів "Студентський географічний вісник". Щорічно збірник укладається за наслідками науково-дослідницької роботи студентів факультету географії, туризму та історії ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет".

Матеріали, представлені в збірнику, можуть викликати інтерес у студентів, магістрантів, вчителів-практиків та усіх, кого цікавлять актуальні питання теорії і практики географічної освіти.

 

5 1

jpg

977
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша