Кафедра економічної і соціальної географії
та методики викладання
Факультет географії, туризму та історії

Навчальна
дисципліна

Викладачі

Методичне забезпечення

Режим доступу

Картографія з основами топографії

Бондаренко О. В.

Картографія з основами топографії: навч.-метод. ком плекс для змішаного (очно-дистанційного навчання) на базі онлайн платформи Google Class [Електронний ресурс] / О. В. Бондаренко. – 2016.

завантаження

Регіональна економічна і соціальна географія світу (Європа, СНД)

Ганчук О. В.,

Бондаренко О. В.

Регіональна економічна і соціальна географія світу (Європа, СНД): навч.-метод. комплекс для змішаного (очно-дистанційного навчання) на базі онлайн платформи Google Class [Електронний ресурс] / О. В. Ганчук, О. В. Бондаренко. – 2016.

завантаження

Інформаційні системи й технології в туристичній індустрії

Бондаренко О. В.

Інформаційні системи й технології в туристичній індустрії: навч.-метод. комплекс для змішаного (очно-дистанційного навчання) на базі онлайн платформи Google Class [Електронний ресурс] / О. В.Бондаренко. – 2016.

Географія населення

Бондаренко О. В.

Географія населення: навч.-метод. комплекс для змішаного (очно-дистанційного навчання) на базі онлайн платформи Google Class [Електронний ресурс] / О. В. Бондаренко. – 2017.

завантаження

Регіональна економічна і соціальна географія

(Африка, Латинська Америка, Азія, Англо-Америка, Австралія й Океанія)

Бурман Л. В.,

Бондаренко О. В.

Регіональна економічна і соціальна географія: навч.-метод. комплекс для змішаного (очно-дистанційного навчання) на базі онлайн платформи Google Class [Електронний ресурс] / Л.В.Бурман, О. В. Бондаренко. – 2017.

Травень 2018