Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм. Історія. Соціологія.

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні". Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Вдячні за свободу!" Сьогодні, 30 січня 2024 р. слова вдячності за свободу Героям Небесної сотні висловили студенти спеціальності 242 Туризм і рекреація. Разом з куратором гр.ТУР-20 Іриною Остапчук студенти вшанували пам'ять Героїв, які відстоювали права і свободи українських громадян. Захід відбувся у змішаному форматі, деякі студенти (які з об'єктивних причин не мали змоги бути присутніми) розробляли стіннівки по тематиці, з іншими студентами вдалось зустрітися. Відвідали Стіну героїв на 95 кв. та оновлений мурал (авторка Анастасія Щербак) Героїв Небесної сотні. Разом пригадали події Революції Гідності 2013-2014 рр., коли мирні мітинги за подальший європейський розвиток країни переросли у криваву революцію зорганізовану тодішньою владою.
Нажаль, саме тоді було розпочато тривалу окупацію території України, яка набула значних масштабів 24 лютого 2022 року.