Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

1. Екзамен з англійської мови для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література німецька) (НАФ 4 курс) (завантажити)

2. Екзамен з англійської мови та методики її навчання для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література німецька) (НАФ магістри) (завантажити)

3. Комплексний екзамен з англійської мови та історії зарубіжної літератури з методиками навчання для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література англійська) (АНФ 4 курс) (завантажити)

4. Екзамен з англійської мови та методики її навчання для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література російська) (РАФ 4 курс) (завантажити)

5. Екзамен з англійської мови та методики її навчання для спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література російська) (РАФ магістри) (завантажити)

12019

1. Програма комплексного екзамену з англійської мови та методики її навчання в початковій школі для здобувачів вищої освіти за ступенем «магістр» спеціальності 013 Початкова освіта, додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література (англійська))

2. Програма атестації здобувачів вищої освіти «Англійська мова та методики її навчання» ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова та література англійська)

4640
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша