Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська.

     Куратори академічних груп денної форми навчання факультету іноземних мов:

  1. ДИРДА  Ірина Анатоліївна, викладач кафедри англійської філології, група АНФ-17-1
  2. МАЦЕПУРА Людмила Леонідівна,  викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, група АНФ-17-2
  3. ШУМІЛІНА Ірина Павлівна,  викладач кафедри англійської філології, група АНП-17
  4. ЧОРНА Ольга Володимирівна, викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, група НАФ-17
  5. МОХНАЧОВА Ольга Вікторівна, викладач кафедри російської філології з методикою викладання, група РАФ-17
  6. РЕВЕНКО Вікторія Володимирівна, викладач кафедри англійської філології, група АНФ-16-1
  7. ПАНАСЮК Юлія Вікторівна,  викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, група АНФ-16-2
  8. КАРПЮК Валентина Андріївна, викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, група НАФ-16
  9. ГАМАЛІ Ольга Ігорівна, викладач кафедри російської філології з методикою викладання, група РАФ-16
  10. МАЛОІВАН Марина Вікторівна, викладач кафедри англійської філології, група АНФ-15-1
  11. СОЛОВЙОВА Наталія Дмитрівна, викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, група АНФ-15-2
  12. МЕЛЬНИЧУК Ігор Володимирович, викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, група НАФ-15
  13. БІЛОКОНЕНКО Інна Сергіївна, викладач кафедри російської філології з методикою викладання, група РАФ-15
  14. САЛАЩЕНКО Ганна Миколаївна, викладача кафедри англійської філології, група АНФ-14-1
  15. ГОНЧАР Олена Миколаївна, викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, група АНФ-14-2
  16. УСТІНОВА Вікторія Олександрівна, викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, група НАФ-14
  17. МИХАЛЬЧЕНКО Тетяня Вікторівна, викладач кафедри російської філології з методикою викладання, група РАФ-14
  18. ЦЕГЕЛЬСЬКА Марина Валеріївна, викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, група АНФм-13
  19. ХОРОШИЛОВА Наталя Володимирівна, викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, група НАФм-13
  20. МЕЩЕРЯКОВА Наталя Павлівна, викладач кафедри російської філології та зарубіжної літератури, група РАФм-13
  21. ЛУЦЕНКО Людмила Олексіївна, викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, група АНФм-12
  22. МАРХЄВА Оксана Євгеніївна, викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, група НАФм-12
  23. КАНЕВСЬКА Ольга Борисівна, викладач кафедри російської філології та зарубіжної літератури, група РАФм-12

     Старости академічних груп  денної форми навчання:

  1. АНТОНОВА Тетяна Олександрівна, група АНФ-17-1
  2. БАРС  Ольга Миколаївна, група АНФ-17-2
  3. КОВАЛЕНКО Інна Миколаївна, група АНП-17
  4. БОНДАРЕНКО Євгенія Сергіївна, група НАФ-17
  5. ШУМЕЙКО Діана Олегівна, група РАФ-17
  6. ШВАНОВА Вікторія Вікторівна, група АНФ-16-1
  7. КУЗЬ Альона Станіславівна, група АНФ-16-2
  8. ТКАЧ  Марія Олександрівна, група НАФ-16
  9. СВИРИДЕНКО Анна Сергіївна, група РАФ-16
  10. ЗАШКОЛА Юлія Ігорівна, група АНФ-15-1
  11. ІВАНЬКО Аліна Андріївна, група АНФ-15-2
  12. ФІЛОНЕНКО Юлія Дмитрівна, група НАФ-15
  13. ПРУНЧАК Олена Володимирівна, група РАФ-15
  14. РОЖИЛО Анастасія Дмитрівна, група АНФ-14-1
  15. КУЧИНСЬКА Олександра Володимирівна, група АНФ-14-2
  16. МЕДВЕДЄВА Ганна Едуардівна, група НАФ-14
  17. НІКІТЕНКО Неля Анатоліївна, група РАФ-14
  18. КАРАПОВСЬКИЙ Станіслав Євгенійович, група АНФм-13
  19. ФОКА Денис Сергійович, група НАФм-13
  20. ЦЕПІН Олександр Олександрович, група РАФм-13
  21. МАЛЮГА Анастасія Віталіївна, група АНФм-12
  22. ЛУКАШЕВИЧ Катерина Олександрівна, група НАФм-12
  23. БОНДАРЕНКО Олена Борисівна, група РАФм-12
3571
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31