Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

"Немає магії сильнішої, ніж магія слів."

Анатоль Франс

DSC 0485

20 грудня 2017 р. було проведено конкурс серед школярів 10-11 класів загальноосвітніх закладів м. Кривого Рогу " Я - майбутній філолог".

Конкурс проводився за сприянням кафедри російської філології та зарубіжної літератури КДПУ (зав. кафедри Дудніков Микола Олексійович) та комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради (методист Титаренко Лілія Миколаївна). Привітати учнів 10-11 класів та вчителів з початком роботи міського конкурсу "Я - майбутній філолог" прийшли привітати представники ректорату і деканату. До нас завітали - ректор КДПУ, доктор філософських наук, проф. Ярослав Владиславович Шрамко, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, проф. Віта Анатоліївна Гаманюк, декан факультету, кандидат педагогічних наук, доц. Галина Борисівна Штельмах.

Конкурс перебдачав тестове випробування та написання творчих робіт. Захід супроводжувався вікторинами, філологічними іграми. Також відбулася зустріч з викладачами і студентами факультету іноземних мов. Наприкінці студенти показали концертну програму.

Більше фото за посиланням.