Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська.

26056723 1028684463937805 1051382604 n

21 грудня студенти факультету іноземних мов провели благодійних захід "Подаруй дитині свято", присвячений святкуванню новорічних свят.

Студенти підготували новорічну конкурсну програму та виставу. Ведучими свята стали студенти 2 курсу АНФ Шаповал Валерія та Кузь Альона. Інші студенти безпосередньо брали участь у новорічній виставі (Наконечна Дар'я, Тимощук Владислав, Демяненко Марина, Подвінська Аліна, Спиридонова Ганна, Семезенко Анастасія, Герман Анастасія, Олексова Поліна, Федотова Діана) за участю героїв казок, які так добре відомі дітям. Діти з захопленням дивилися виставу, активно відповідали на кокурсні запитання. Взагалі панувала дружня, тепла, святкова атмосфера.

Викладачі факультету зібрали речі, іграшки та солодощі, які у кінці свята були вручені дітям інтернату. Деканат факультету відзначено подякою від керівництва школи-інтернату.