Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Близько двадцяти студентів різних курсів спеціальності Дизайн відповіли на заклик виконкому Металургійної районної у Кривому Розі ради та надали заявки для участі у міському конкурсі соціальної реклами «Я маю право».  Серед них: Мельничук Поліна, Шаталова Аліна, Гаркуша Єлизавета, Нестеренко Анастасія, НоздраньЄлизавета, Ліхачьова Валерія, Сидоренко карина, Сіпачьова Людмила, Максименко Ольга, Куделя Ірина, Левчун Олександра, Тищенко Денис, Нестеренко Анастасія, Авєріна вікторія, Пильтій Денис.

Головною метою щорічного конкурсу, який проводиться Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради спільно з Першим криворізьким міським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги є привернення уваги суспільства до прав людини, необхідності їх захисту, вироблення алгоритму дій щодо захисту своїх прав та розвиток творчого потенціалу, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Бажаємо нашим  студентам гідно представити факультет та традиційно здобути перемогу!