Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

міймій2мій1На кураторській годині 20 лютого 2023 року студенти групи МХК-21 (куратор Олена Ярошенко, староста Владислава Горобей) пригадали події, пов,язані з Євромайданом та Днем пам,яті Небесної сотні, часом передвоєнного сторгнення рф в Україну - новим святом Днем Єднання, формуванням естетичного світосприйняття сучасної молоді.

Було проведено: 1) хвилина пам’яті героїв Небесної сотні «Герої не вмирають… Просто йдуть…» (підготувала Горобей В., Ярошенко О., Мінакова В.) у форматі перегляду відеофільму "Люди творять історію. Небесна сотня" в контексті майбутньої виробничої практики в закладах освіти як майбутнім наставникам нової генерації української молоді.

Історії фільму розповідають школярі-свідки тих подій, які допомагають зберегти пам’ять про Героїв Небесної Сотні та всіх учасників  Революції; допомагають сформувати цілісне уявлення про значення і цінності Революції Гідності. Студенти побачили розповість про те, що спонукало українців вийти на Майдан, яких змін зазнала їхня свідомість; обговорили, як події вплинули на майбутнє України і час нині.

куркур12) повідомлення про День Єднання (підготувала  Дмітрієва Д.), який відзначається в Україні 16 лютого за відповідним і Указом “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства”, підписанимй Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік назад напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну.

3) Мозкова атака на тему «Важливість формування естетичного світосприйняття сучасної молоді (виставки, театри, творчі вечори)», яку підготувала Горобей В.

Травень 2024