Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

1QZQM GavVQXQbQnWtyOSk

Щороку, напередодні літа, на музично-хореографічному відділенні педагогічного університету відбувається справжнє свято високого фортепіанного мистецтва, яке дарує викладачам і студентам відділення Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист Криворізького обласного музичного коледжу Маргарита Матвіївна Кратінова зі своїми талановитими і закоханими в музику учнями.

Віртуозно-змістовне, емоційно-стримане і музично-філософське виконання складної програми Лауреата Всеукраїнських конкурсів, студентки 4 курсу Криворізького обласного музичного коледжу Ярослави Самосватової надзвичайно вразило всіх присутніх слухачів, надало можливість відійти від буття сьогодення і наблизитись до рівня Музичного Всесвіту, надихнуло на створення особистих виконавсько-мистецьких шедеврів.

aBZSzGSqpjI6SObMaZ5TzM

Концерт відбувся завдяки тісному багаторічному зв’язку викладачів і концертмейстерів відділення факультету мистецтв із фортепіанним відділом Криворізького музичного коледжу. Зокрема, зав. секції фортепіано, канд. мист-ва, доц. Чеботаренко О.В., концертмейстера Надраги О.І. – колишніх випускників класу Кратінової М.М. А також тим викладачам, які ніколи не втрачали зв’язок із музичним коледжем і своїми першими музичними наставниками – професор Овчаренко Н.А., зав. кафедри музикознавства Міщанчук В.М., концертмейстер Мазіна О.О., зав. секції хорового диригування Фурдак Т.Д., зав. кафедри музичного виховання доц. Кокарєва Е.О.

Педагогічний і студентський колектив відділення висловлюють щиру подяку Маргариті Матвіївні Кратіновій та Ярославі Самосватовій за години спілкування з високим мистецтвом фортепіанного виконавства і бажають подальших успіхів і перемог!