Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

Шановні студенти другого курсу всіх спеціальностей!

У зв’язку з оновленням системи управління електронними навчальними курсами Криворізького державного педагогічного університету Moodle з 26 березня відкрито оновленні тестові завдання з самостійної роботи курсу “Філософія” (Moodle -> Загальноуніверситетські кафедри та відділи -> Кафедра філософії -> Філософія - самостійна робота).

Всім студентам необхідно повністю виконати з самого початку тестові завдання з УСІХ тем самостійної роботи. У такий спосіб забезпечується:

(1) Ефективне повторення студентами раніше опрацьованих тем;

(2) Опанування тем, які залишилось опрацювати;

(3) Можливість для студентів значно збільшити кількість балів за курс з філософії, які будуть безпосередньо враховані при виставленні остаточної оцінки за курс.

Нагадуємо, що за модуль з самостійної роботи студент має можливість набрати 30 балів.

Найближчим часом в системі Moodle будуть виставлені спеціальні завдання з основного курсу філософії для опанування у період оголошеного карантину.

Слідкуйте за новинами і оголошеннями!

Кафедра філософії

Квітень 2020