Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

7 грудня на факультеті української філології відбулися перші захисти кваліфікаційних робіт.

На захисті були присутні проф. Бакум З. П., проф. Ковпік С. І., доц. Журба С. С., доц. Качало К. А., доц. Шарманова Н. М., декан факультету української філології, доц. Семененко Л. М., які відмітили високий рівень магістерських робіт, їх практичну значущість і спрямованість на вирішення актуальних проблем українського мовознавства й літературознавства.

маг 7.12.22 4  маг 7.12.22 5
 маг 7.12.22 6  маг 7.12.22 7

маг 7.12.22 1

маг 7.12.22 2

Незважаючи на складну воєнну ситуацію в нашій державі, усупереч усім перешкодам, магістранти впорались з усіма викликами й впевнено показали свої знання під час захисту.

Бажаємо подальших успіхів на життєвому шляху та професійного розвитку в мирній Україні!

20945