Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

21 листопада 2022 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та в. о. голови профкому університету. Під час наради обговорено стан готовності до екзаменаційної сесії СУЕНК університету (на платформі MOODLE).

З доповіддю виступила Польгун К. В., методист сектору моніторингу якості освіти навчально-методичного відділу, адміністратор СУЕНК університету. Катерина В’ячеславівна повідомила присутнім, що, відповідно до наказу по університету від 31 жовтня 2022 року № 403 «Про проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії та атестації здобувачів вищої освіти у першому семестрі 2022–2023 навчального року», навчально-методичним відділом та деканатами вжито низку заходів задля належної організації підготовки до сесії: створено окрему категорію «Зимова екзаменаційна сесія 2022–2023 н. р.» на платформі MOODLE; організовано роботу кафедральних менеджерів СУЕНК щодо зарахування викладачів на електронні навчальні курси. Наразі завершується робота з наповнення сторінок екзаменів необхідними матеріалами відповідно до попередньо визначеної форми складання екзамену.

В обговоренні взяли участь проректори, декани факультетів і завідувач навчально-методичного відділу.

За підсумками обговорення ректор Шрамко Я. В. зазначив, що деканати мають і надалі забезпечувати інформаційно-консультативний супровід усіх учасників освітнього процесу, здійснювати моніторинг наповнення електронних навчальних курсів у категорії «Зимова екзаменаційна сесія 2022–2023 н. р.», а навчально-методичний відділ – здійснювати координацію роботи з підготовки і проведення семестрового контролю навчальних досягнень студентів.

У різному виступили:

– Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка акцентувала увагу присутніх на своєчасному оприлюдненні в репозитарії університету кваліфікаційних робіт випускників магістратури (відповідно до графіку, визначеного розпорядженням від 03 листопада 2022 року № 54).

20827