Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

28 листопада 2022 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та в. о. голови профкому університету. Під час наради обговорено питання оптимізації роботи СУЕНК університету (на платформі MOODLE).

З доповіддю виступила Польгун К. В., методист сектору моніторингу якості освіти навчально-методичного відділу, адміністратор СУЕНК університету. Катерина В’ячеславівна поінформувала присутніх про те, що наразі в середовищі СУЕНК розміщено понад 6500 електронних навчальних курсів (ЕНК), що потребує оптимізації роботи платформи MOODLE. У зв’язку з цим сектором моніторингу якості освіти навчально-методичного відділу сплановано низку заходів, які необхідно реалізувати до початку другого семестру 2022–2023 навчального року.

Задля максимального зменшення ризиків системних збоїв у СУЕНК необхідно: видалити неактуальні ЕНК, створити їх резервні копії; оновити зміст курсів відповідно до вимог Положення про використання технологій дистанційного навчання в освітній діяльності КДПУ; очистити ЕНК від результатів діяльності здобувачів освіти (надісланих робіт, фото відповідей тощо); упорядкувати звітну документацію з усіх видів практики.

В обговоренні взяли участь проректори, декани факультетів і завідувач навчально-методичного відділу.

За підсумками обговорення ректор Шрамко Я. В. зазначив, що до 10.12.2022 року завідувачі кафедр мають надати адміністратору СУЕНК університету (Польгун К. В.) інформацію про осіб, відповідальних за ЕНК з практики та до 15.01.2023 року організувати роботу з реалізації заходів, передбачених сектором моніторингу якості освіти. Навчально-методичному відділу з 15.01.2023 року здійснити перевірку наповнення ЕНК.

У різному виступили:

– Остроушко О. А., перший проректор, яка поінформувала присутніх про внесення змін до розкладу екзаменів;

– Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка повідомила про підготовку університету до участі в низці заходів муніципального рівня, зокрема Ярмарку професій, онлайн-марафоні «About Освіта».

20883