Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

img7

Криворізький педагогічний має чудову традицію запрошувати професіоналів-практиків, досвідчених спікерів для проведення гостьових лекцій. Днями факультет мистецтв і факультет української філології провели спільний дистанційний захід.

img8

20 листопада 2022 року в межах сумісного проєкту факультету мистецтв і факультету української філології відбулася гостьова лекція на тему «Два титани з Іржавця (Дмитро і Левко Ревуцькі)». Лекторкою стала музикознавець, культурно-громадський діяч, кандидат мистецтвознавства, доктор філософії (мистецтво), старший науковий співробітник відділу музикознавства Інституту мистецтва ім. М. Т. Рильського Національної Академії наук України Валентина Володимирівна Кузик.

img14

Така інтеграція відбулася за підтримки в. о. декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Л. Ф. Ейвас, декана факультету української філології, канд. філол. наук, доцента Л. М. Семененко. Організатором і модератором онлайн-зустрічі стала докт. пед. наук, професорка Н. А. Овчаренко.

img15

Цільова аудиторія заходу – здобувачі вищої освіти й науково-педагогічні працівники факультетів. Ця зустріч мала інтеграційний характер, корисний для студентів різних спеціальностей. Лекція базувалася на архівних документах, листах, світлинах і аналізі нотних матеріалів.

img23

Інформація, яку майбутні молоді спеціалісти отримали під час онлайн-заходу, сприятиме їх професійному зростанню. А набутий досвід може бути застосований на заняттях з музики й на уроках української мови та літератури.

img26

Криворізький педагогічний дякує спікеру за цікавий матеріал і сподівається на подальшу співпрацю!

20825