Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

img6

Криворізький педагогічний має чимало перемог у різних сферах діяльності. Особливе місце займає підкорення музичного Олімпу. Про нові успіхи музично-хореографічного відділення факультету мистецтв – у дописі прес-центру.

img16

Тільки-но розпочався новий рік, а студенти Криворізького педагогічного вже активно завойовують серця професійних журі й глядачів. Нашу співочу «скарбничку нагород» поповнила новими призами здобувачка вищої освіти Марія Заіменко.

«Творчий врожай» дівчини дійсно вражає: І місце на Міжнародному двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсі «Вітрила мрій» (Україна, Миколаїв), І місце на ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Анкара 2023» (Турція), ІІ місце на двотуровому Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв (Україна, Одеса). Рушійною силою такого успіху є викладач дівчини – професор кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Н. А. Овчаренко й надійний помічник-концертмейстер – О. В. Подбуртна. Саме завдяки такій професійній підтримці юна мисткиня може експериментувати, пробувати себе в нових жанрах і головне – технічно вдосконалюватися.

img4

Здобувачка вищої освіти Дарина Дмітрієва стала лауреаткою гран-прі в номінації «Авторська творчість – пісня» Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зореграй» (Болгарія). Цей благодійний фестиваль-конкурс проводився на підтримку України. Поділитися своїм натхненням і здобути заслужену відзнаку нашій студентці допоміг її керівник – викладач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Є. С. Корольков.

Криворізький педагогічний вітає призерок та їх наставників і зичить нових перемог!