Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

У 2024 році документи на вступ до вищих навчальних закладів приймаються через електронний кабінет вступника. З початком вступної кампанії вступнику потрібно створити особистий електронний кабінет вступника, через нього завантажити копії необхідних документів.

Через особистий кабінет вступник подає заяви до вишів на бажані конкурсні пропозиції.

Які документи потрібні для реєстрації особистого електронного кабінету вступника

• документ про освіту (атестат, свідоцтво, диплом);
  • номер, PIN код сертифіката ЗНО, НМТ;
  • серія та номер посвідчення особи (паспорт, код ІПН);
  • документи, які дають право на вступ за спеціальними умовами.

Є випадки, в яких абітурієнту дозволено подавати документи на вступ у паперовій формі:

• якщо немає можливості подати документи через електронний кабінет;
  • у разі подання документів іноземцями та особами без громадянства;
  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання документа про освіту старого зразка (поліграфічного);
  • у разі подання заяви на вступ до або після строків, зазначених у правилах прийому.

У цих випадках заяви подаються вступником особисто до приймальної комісії КДПУ.

Після надання рекомендації до зарахування на навчання, вступник в паперовій формі подає такі документи в приймальну комісію КДПУ:

• паспорт або інший документ про посвідчення особи (оригінал і копію);
  • копію документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (оригінал і копію);
  • документ про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ та додатки до нього (атестат, свідоцтво, диплом та додаток до нього) (оригінал і копію);
  • Витяг з реєстру територіалшьної громади про місце реєстраціі;
  • військовий квиток, приписне або тимчасове посвідчення;
  • сертифікат ЗНО, НМТ, ЄВІ, ЄФВВ;
  • документ, що підтверджує право на зарахування по співбесіді, іспитам або квотам (хто має на це право) ;
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3х4.