Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

2 квітня 2018 року відбулась зустріч студентів ФК-17 із випускником КДПУ 2012 року, психолого-педагогічного факультету, спеціалізація «фізична культура» Сергієм Довгим, вчителем фізичної культури КЗШ №68, який у 2017 році став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Під час бесіди запрошений гість зауважив значимість навчального процесу у вузі для майбутнього фахівця, підкреслив важливість окремих організаційних моментів в особистому ставленню студента до навчання. Довгий С. Й. розповів слухачам про особливості організації навчально-виховного процесу фізичної культури в загальноосвітній школі, підготовку вчителя до уроку, необхідність дотримання техніки безпеки й збереження здоров’я школярів. Зацікавленість визвала інформація додаткової оплати праці у спортивних секціях, гуртках та в таборах літнього відпочинку учнів. Майбутні фахівці в сфері фізичної культури і спорту уважно сприймали інформацію про кропітку підготовку до конкурсів різних рівнів «Вчитель року» і «Кращий інноваційний урок з фізичної культури» та позитивний вплив участі у них на атестацію вчителя. Професійні і особистісні якості Довгого Сергія сприяли його достроковій атестації через три роки стажу роботи (замість п’яти років). У кінці, після відповідей на запитання, студенти щиро подякували Сергію Довгому за надану можливість зустрічі, оскільки він, окрім роботи в школі, ще й діючий спортсмен ФК «Енергетик» у місті Зеленодольськ та тренер міської футбольної академії «Гірник».

12

345

4503

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

14 березня 2018 року студенти ФК-17 (куратор Марчик В.І.) у складі першокурсників інших груп природничого факультету відвідали музей батальйону «Кривбас», який було створено влітку 2014 року за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Штабу Національного захисту.

29214402 1480440008750406 59513923006627840 n

Більше фото за посиланням

4381
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша