15 травня 2026 року в Центрі психологічної стійкості та благополуччя Криворізького державного педагогічного університету в рамках реалізації районного проєкту "Донат собі: мій спокій - моя сила" відбувся психологічний тренінг "Мистецтво здорових стосунків" (тренер - завідувач кафедри практичної психології КДПУ, канд. пед. наук, доцент, керівник Тренінг-центру "Лідер ХХІ століття" Олена Чаркіна).
У тренінгу взяли участь голови та заступники голів студентських рад закладів освіти міста. Найбільшу зацікавленість проявили представники студентських активів Криворізького національного університету, КЗ "Криворізький фаховий медичний коледж" ДОР" та Криворізького будівельного фахового коледжу.

Учасницям було запропоновано декілька рефлексивно-діагностичних вправ, у тому числі, роботу в мінігрупах над створенням асоціативних кущів до понять "Здорові" і "Нездорові стосунки".
Індивідуальна робота за методикою "Кола близькості" дозволила виявити потенційно конфліктогенні системи емоційно значущих стосунків, а взаємодія із "Лялечкою-помічницею" підсвітила мішені для корекції ставлення до себе та необхідність у самотурботі.
Дякуємо за сприяння в організації цієї теплої зустрічі Головному спеціалісту відділу у справах сім'ї та молоді Виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі Ради пані Наталі Копкіній і висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю!













