Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

08 травня о 14:30 на факультеті мистецтв відбувся загальнофакультетський тематичний захід, присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Організатором заходу виступила студентська рада факультету мистецтв.
Модераторами та спікерами заходу стали: голова студентської ради факультету мистецтв Байдюк Маргарита (ДГ-24), керівник культурно-масового сектору Довгаль Ольга (ДГ-25), членкиня культурно-масового сектору Кормакова Валерія (ДГ-25), а також керівник сектору захисту прав студентів Мельник Катерина (ОМ-25).
Під час зустрічі учасники ознайомилися з історичним значенням 8 травня, ключовими подіями Другої світової війни та важливістю збереження історичної пам’яті. Спікери висвітлили різні аспекти теми, поєднавши історичні факти із сучасним осмисленням подій та їх значенням для сьогодення.
У заході взяли участь студенти першого та другого курсів художньо-графічного та музично-хореографічного відділень, які активно долучилися до обговорення та виявили значну зацікавленість тематикою зустрічі.

IMAGE 2026 05 08 184348

33249
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30