Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

8.11 та 29.11.23. проведено легкоатлетичну естафету. Мета змагань – популяризація виду спорту, формування установки на здоровий спосіб життя, також оволодіння руховими навичками, підвищення рівня фізичної підготовленості й взаємодія та співпраця студентів у колективі в нестандартних умовах.

У змаганнях брали участь команди факультетів: ПрФ, ДТО, ГТІ, ППФ, ФМФ в кількості 8 осіб (4 дівчини і 4 хлопця) від кожної команди. Естафети містили завдання на розвиток рухових якостей (сили, швидкості, витривалості, спритності, гнучкості). Для прояву єдності команди і логічного мислення було завдання, в якому студенти визначились з назвою команди та гаслом і показали імпровізовану піраміду.

Нагородження відбувалось за номінаціями і всі учасники отримали призи.

Учасники змагань отримали гарний настрій, задоволення від фізичного навантаження і живого спілкування. Нагородження відбулось у номінаціях:
ПрФ – «Найвитриваліший», ДТО – «Найрозумніший», ППФ – «Найвинахідливіші»  ГТІ – «Один за всіх і всі за одного», ФМФ – «Найзавзятіший».
Всім бажаємо наснаги, міцного здоров’я і нових звершень.
                                                                                                                                матеріал підготувала старший викладач КФКМВ

Світлана Переверзєва.