Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

На кафедрі фізичної культури та методики її викладання відбулося засідання робочої групи з оновлення змісту ОПП "Фізична культура" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

54.jpg

10.06.2023 року на кафедрі фізичної культури та методики її викладання КДПУ відбулося засідання робочої групи з оновлення змісту ОПП "Фізична культура" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

В обговоренні взяли участь гарант освітньої програми Алім Батюк (к. соц. наук, доцент), члени робочої групи з розроблення та оновлення освітньої програми: Микола Ващенко (к. пед. наук, доцент), Нінель Мацкевич (к. наук з фіз. вих. та спорту, доцент), Неля Погрібна (к. пед. наук, директор КЛ № 129), Юрій Тітенко (спеіціаліст КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників") та студенти (Вікторія Галаган, Єлизавета Костянтиновська, Едуард Плохий).

Микола Ващенко наголосив, що запит у суспільстві на вчителів у ліцеях та гімназіях зростає. Адже заклади освіти потребують конкурентно здатніх фахівців, спроможні запроваджувати сучасні технології в організації та проведенні уроків.

21.jpg

До обговорення ОП долучилися науково-педагогічні працівники кафедри, які зауважили, що ОП містить освітні компоненти, необхідні для формування професійних компетентностей, що дозволять випускнику обіймати посади вчителя з фізичної культури та інструктора з туризму.

Широкий спектр діяльності забезпечується низкою професійно-зорієнтованих дисциплін та практичною підготовкою в закладах освіти.

46554.jpg

В результаті обговорення були внесені корективи щодо змісту виробничих практик, оновленню нових баз, переліку вибір нових дсципілн

Травень 2024