Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

2.04.24 відбувся Міський традиційний легкоатлетичний крос, в якому взяли участь студенти КДПУ.

Склад команди:

21. Харитонова Єлизавета

22. Хейлик Поліна

23. Чернятьєва Анастасія

У підготовці до заходу взяли участь всі викладачі кафедри фізичної культури та методики її викладання, зі студентами проведено бесіду щодо популяризації спорту серед молоді та формування активної рухової діяльності в повсякденному житті.

Команду учасників представляли  студенти з першого по четвертий курс всіх факультетів денної і заочної форми навчання. Залік змагань зараховувався як індивідуальний, так і колективний, згідно набраних балів на дистанції 500 метрів - дівчата, 1000 метрів - хлопці.

У процесі змагань студенти мали можливість познайомитись між собою, так Лук’янчук Яна розповіла про особисті досягнення -  підйом на Говерлу, дала поради щодо майбутнього професійного становлення і збереження здоров’я. Гевондян Артем - тренер з кросфіту, познайомив з особливостями занять які поєднують в собі елементи важкої атлетики, гімнастики та кардіовправ для тренування всього тіла.

Після подолання дистанції, кожен учасник зміг висловити свою думку щодо важливості фізичного навантаження на організм і систематичності занять в повсякденному житті. Змагання відбулись в дружній позитивній атмосфері.

Вітаємо команду легкоатлетичного забігу! Бажаємо міцного здоров’я і рухової активності!

Інформацію підготувала старший викладач кафедри ФКМВ

Світлана Переверзєва

Липень 2024