Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

24–25 січня 2018 року проводилась перша гімназіада з боксу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл на базі боксерського клубу «Лідер», який зустрічав хлопців 2002-2003 рр. народження, які боксували на рингу. Головною метою відвідування даного виду змагання було не тільки культивування боксу, але й проведення профорієнтаційної роботи.

На даному заході було оголошено, що в Криворізькому державному педагогічному університеті є спеціальність: фізична культура, спеціалізація: спортивний туризм, де навчання та виховання студентів проходить для підготовки фахівця, який отримує професію вчителя фізичної культури.

Також було відмічено, що кафедрою фізичної культури та методики її викладання враховуються індивідуальні особливості кожного студента за напрямком того виду спорту, який йому найближче всього. Для цього функціонують секції боксу, баскетболу, легкої атлети, аеробіки, волейболу, ритмічної гімнастики, карате-до, настільний теніс, футбол, шахи та інше. Тому в подальшому, студент може розширити сфери свого працевлаштування тренер-викладач з видів спорту в спортивних школах (секції); інструктор спортивних клубів (фітнес-центрів, центрів туризму, краєзнавства та екскурсій); працівник спортивно-оздоровчих таборів і т.д.

Проводячи профорієнтаційну роботу було охоплено велику аудиторію спортсменів різних спортивних шкіл і організацій, а саме: стадіон та палац спорту СК «Північне сяйво», СК «Патріот», СК «Молодість», ДЮСШ № 8, № 10, № 3, № 1 і СК «Лідер». Можна зазначити, що явку забезпечили учасники 2004-2005 рр. народження переможці загальної першості України, трьох областей Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської.

За перемогу в змаганні учасники отримали гарні призи – боксерські печатки, а разом з ними роздані друковані брошури з інформацією про отримання вищої освіти з даної спеціальності в Криворізькому державному педагогічному університеті.

Профорієнтаційну роботу провів, старший викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання,  Андріанов Т.В.

Відео за посиланням

Жовтень 2018