Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет
23 лютого 2018 року викладачем кафедри фізичної культури та методики її викладання Криворізького державного педагогічного університету Кучерган Єлизаветою Валеріївною, в співпраці з студенткою факультету дошкільної та технологічної освіти Барташевською Сніжаною, яка нині проходить педагогічну практику в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 72, з учнями одинадцятих класів була проведена співбесіда. Під час цієї бесіди стало відомо про зацікавленість багатьох учнів спеціальністю фізична культура.
В подальшому, щоб учні отримали більш повну, точну інформацію про умови та можливості вступу за «спеціальністю: фізична культура, спеціалізація: спортивний туризм», було проведено профорієнтаційну роботу  «Зроби свідомий вибір сам» і розданий друкований агітаційний матеріал з повною інформацією, яка була необхідна для здійснення мрії у виборі майбутньої професії.
 received 20481135021450001
Профорієнтаційну роботу провела викладач кафедри Кучерган Єлизавета Валеріївна.