Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

27.01.2020р. у спортивній залі гуманітарного корпусу університету відбулися змагання з настільного тенісу з програми універсіади "Бадьорість та здоров'я". Захід проводився задля популяриції здорового способу життя та залучення широкого кола викладачів та працівників університету до занять фізичною культурою та спортом.

Проведення заходу з настільного тенісу покладалося безпосередньо на колегію, затверджену у складі головної судді змагань, викладача кафедри фізичної культури та методики її викладання Пустильник Олени Сергіївни та суддів: студентів української філології Дремлюх Вікторії та ГТІ Кушнерчук Катерини.

Атмосфера на змаганнях була дружньою, викладачі та працівники були у захваті від заходу.

фото1

Результати змагань:

І місце Факультет мистецтв

ІІ місце  Фізико-математичний факультет

ІІІ місце Природничий факультет

IV місце Факультет географії, туризму та історії

V місце Психолого-педагогічний факультет

VI місце Факультет іноземних мов

VII місце Факультет дошкільної і технологічної освіти

Інформацію підготувала викладач кафедри Пустильник О.С.