Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

Згідно календаря Універсіади КДПУ 23 січня 2018 року в спортивній залі гуманітарного корпусу пройшли змагання з бадмінтону, в яких прийняли участь 6 команд. Із-за навчального навантаження в цей період не змогли прийняти участь з числа найсильніших бадмінтоністів закладу Казаков Володимир (факультет географії, туризму та історії) і Кадченко Людмила (факультет іноземних мов).
Відповідно правилам змагань і набраних очок зайняті місція розподілилися таким чином: І місце - фізико-математичний факультет, 2 місце - факультет географії, історії та туризму, 3 місце - факультет мистецтв, 4 місце - факультет дошкільної та технологічної освіти, 5 місце - команда адмінперсоналу та бібліотеки, 6 місце - природничий факультет.
Найкращими спорсменами в 2018 році в змаганнях з бадмінтону стали Слюсаренко Микола, Бурак Володимир, Коновал Олександр.

Всім бажаємо здоров'я, енергії та нових спортивних досягнень!

Фото за посиланням

Підготувала інформацію Марчик В.І.