Фізико-математичний факультет

МІ-20

1. Іноземна мова

Поляренко В.С.

Тестування з варіантами відповідей (на платформі Moodle)

2. Аналітична геометрія

Польгун К.В.

Комбінована форма (білет з 1-2 теоретичними запитаннями у поєднанні з тестуванням) (на платформі Moodle)

3. Алгебра і теорія чисел

Черних Л.О.

Білети з теоретичними запитаннями, на які здобувач вищої освіти має дати розгорнуті відповіді (на платформі Moodle)

4. Актуальні проблеми української історії та культури

Москаленко В.Г.

Комбінована форма (на платформі Moodle)

80 хвилин

МІ-19

1. Філософія

Абдула А.І.

Комбінована форма (білет з 2 теоретичними запитаннями у поєднанні з тестуванням (на платформі Moodle)

2. Загальна педагогіка

Волощук І.А.

Комбінована форма (білет з 2 теоретичними запитаннями у поєднанні з тестуванням) (на платформі Moodle)

3. Математичний аналіз

Корольський В.В.

4. Лінійна алгебра

Армаш Т.С.

МІ-18

1. Соціально-політичні студії

Тарасова О.А.

Білет з теоретичними запитаннями, на які здобувач вищої освіти має дати розгорнуті відповіді (на платформі Moodle)

2. Математичний аналіз

Бобилєв Д.Є.

3. Чисельні методи та моделювання

Соловйов В.М.

4. Українська мова як іноземна

(тільки іноземці)

Березовська-Савчук Н.А.

Шарманова Н.М.

Тестування з варіантами відповідей (на платформі Moodle)

МІ-17

1. Математична логіка

Армаш Т.С.

2. Методика навчання математики

Лов’янова І.В.

3. Методика навчання інформатики

Шокалюк С.В.

Співбесіда за програмою навчальної дисципліни з відеозаписом відповідей здобувачів вищої освіти (на платформі Google Meet)

300 хвилин

МІм-16

1. Вибрані питання геометрії

Польгун К.В.

2. Методи математичної статистики в наукових дослідженнях

Крамаренко Т.Г.

3. Методика навчання математики у профільній школі

Лов’янова І.В.

4. Сучасний урок інформатики

Шокалюк С.В.

Співбесіда-захист індивідуальних навчально-дослідницьких проектів з відеозаписом відповідей здобувачів вищої освіти (на платформі Google Meet)

Червень 2021