Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Однією з однак сучасної людини є сформованість у неї громадянської компетентності, адже вона включена до переліку ключових компетентностей не лише в Україні, але й в Європі. З метою підвищення рівня однієї зі складових цієї компетентності  - знання своїх прав та вміння використовувати їх на практиці - 2018 рік проголошено в Україна роком правопросвітництва під девізом "Я маю право".

27 лютого 2018 року для студентів фізико-математичного факультету організовано зустріч з інтегратором Другого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Л. М. Орещук.

imgonline com ua Compressed QPgemwIQEN

Цікаві та змістовні питання стимулювали студентів до співпраці. Зокрема, усі присутні дізналися ознаки правового суспільства:

1) довіра до правоохоронних органів;

2) ясні і зрозумілі закони;

3) громадська активність;

4) знання своїх прав та вміння їх використовувати.

imgonline com ua Compressed qkiTmqFulGg82

Звісно ж, на забезпечення двох перших ознак, ми не маємо безпосереднього впливу, але за рахунок своєї громадської активності та вміння використовувати свої права можемо піднести країну на новий рівень!

Студенти в ігровій формі мали можливість дізнатися про шляхи вирішення таких проблем: галасливі сусіди, повернення покупки, пошкодження товару в магазині за необережності та покупка в Інтернет-магазині.

imgonline com ua Compressed 5iOacrWga93z5VS

Остаточний висновок: наша задача - контролювати владу та знецінити твердження " Будь-яка влада - інструмент насилля".

Дякуємо Любові Михайлівні за цікавий і змістовний  захід та сподіваємось на довготривалу співпрацю!