Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Вітаємо  студентів 4 курсу фізико-математичного факультету з отриманням дипломів бакалаврів!

Розпочала дійство вручення дипломів декан фізико-математичного факультету Олена Вікторівна Віхрова, яка зазначила, що у житті студентів - це значна подія! Закінчено перший рівень навчання, проте, сподіваємось, що дуже скоро ми побачимось знову - вже в магістратурі!

Чим далі Ви йтимете, тим з більшою теплотою Вам згадуватимуться університетські роки.

Олена Вікторівна побажала: з точки зору математики - щоб було більше максимумів та менше мінімумів, з точки зору фізики - щоб прискорення у житті завжди було додатнім, з точки зору інформатики - щоб володіли інформацією в усіх сферах.

До привітань долучились і куратор групи І-15, старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики  Дмитро Геннадійович Медведєв, старший викладач кафедри математики та методики її навчання Дмитро Євгенович Бобилєв, професор кафедри інформатики та прикладної математики Сергій Олексійович Семеріков:

Одна з ключових компетентностей - навчальна - вміння навчатися впродовж життя, не набір знань, вмінь та навичок, а найцінніше у навчанні - жива взаємодія з конкретними людьми.

У підсумку з Вами залишаються не знання, а Ваше життя в університеті!

Працюйте, живіть, спілкуйтеся і навчайтеся!

MyCollages 1

З найкращими побажаннями, Ваш Фізмат!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.