Фізико-математичний факультет
Математика. Фізика. Інформатика.

Результати XVIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків

11-15 листопада 2019 року

 

11-15 листопада 2019 року на базі фізико-математичного факультету КДПУ проводився фінальний етап XVIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків. У турнірі брали участь 17 команд з різних регіонів України. Турнір складався з 3-х турів: захист домашнього завдання, хакатон та олімпіада.

Результати І туру

І місце

команда «DniproEagles» у складі:

Перекопський Михайло Андрійович,

Карпусь Артур Дмитрович,

Денисов Костянтин Ігорович,

Арчаков Всеволод Костянтинович,

Єрмаков Сергій Андрійович

Керівник: Буланий Олександр Павлович, викладач КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

ІІ місце

 

команда «R-2» у складі:

Федоров Олексій Михайлович,

Анучін Максим Костянтинович,

Шкаєв Павло Володимирович,

Гончаренко Євгеній Васильович,

Кочубей Костянтин Максимович

Керівники:

Тарасюк Микола Дмитрович, вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №17

Кашук Олександр Миколайович, вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 імені Валерія Вікторовича Бражевського

ІІІ місце

 

команда «jkl; // by XLV» у складі:

Матвейшин Дмитро Вікторович,

Лебединцев Нікіта Генадійович,

Зінов’єв Денис Валерійович,

Човпан Ігор Сергійович,

Вороной Андрій Станіславович

Керівник: Арзубов Микола Олексійович, учитель інформатики Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

 

Результати ІІ туру

І місце

 

команда «Neon Genesis Tetrahedron» у складі:

Колісник Дмитро Олексійович,

Мозоль Артем Євгенійович,

Агарков Андрій Ігорович,

Забарянська Ірина Сергіївна,

Левошко Данило Костянтинович

Керівник: Скляр Ірина Вільївна, учитель інформатики Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району міста Києва

ІІ місце

 

Збірна команда Волинської області у складі:

Олійник Андрій Сергійович,

Кухарчук Давід Сергійович,

Куліш Богдан Олегович,

Кубай Дмитро Іванович,

Марчук Микола Олександрович

Керівники:

Щегельський Тарас Сергійович та Вербицький Василь Сергійович, керівники гуртків інформатики комунальної установи «Волинська обласна МАН»

Процик Анатолій Петрович, вчитель інформатики опорного закладу НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Маневицького району Волинської області

ІІІ місце

 

команда «DniproEagles» у складі:

Перекопський Михайло Андрійович,

Карпусь Артур Дмитрович,

Денисов Костянтин Ігорович,

Арчаков Всеволод Костянтинович,

Єрмаков Сергій Андрійович

Керівник: Буланий Олександр Павлович, викладач КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

 

Результати ІІІ туру

І місце

 

команда «DniproEagles» у складі:

Перекопський Михайло Андрійович,

Карпусь Артур Дмитрович,

Денисов Костянтин Ігорович,

Арчаков Всеволод Костянтинович,

Єрмаков Сергій Андрійович

Керівник: Буланий Олександр Павлович, викладач КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

ІІ місце

 

команда «XLV. r e b o r n» у складі:

Яркін Денис Вадимович,

Обозний Максим Васильович,

Попович Ярослав Васильович,

Ткачов Захар Олексійович,

Попов Павло Олександрович

Керівник: Арзубов Микола Олексійович, учитель інформатики Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце

 

команда «Оптиміст» у складі:

Дядюк Антон Віталійович,

Авсієвич Володимир Русланович,

Денисюк Владислав Михайлович,

Буяр Андрій Віталійович,

Вербицький Артур Тимурович

Керівник: Куліковський Олександр Денисович, вчитель інформатики Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура

 

За результатами участі у 3-х турах були визначені переможці XVIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків:

 

І місце

 

команда «DniproEagles» у складі:

Перекопський Михайло Андрійович,

Карпусь Артур Дмитрович,

Денисов Костянтин Ігорович,

Арчаков Всеволод Костянтинович,

Єрмаков Сергій Андрійович

Керівник: Буланий Олександр Павлович, викладач КЗО «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради

ІІ місце

 

команда «XLV. r e b o r у складі:

Яркін Денис Вадимович,

Обозний Максим Васильович,

Попович Ярослав Васильович,

Ткачов Захар Олексійович,

Попов Павло Олександрович

Керівник: Арзубов Микола Олексійович, учитель інформатики Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

ІІ місце

команда «jkl; // by XLV» у складі:

Матвейшин Дмитро Вікторович,

Лебединцев Нікіта Генадійович,

Зінов’єв Денис Валерійович,

Човпан Ігор Сергійович,

Вороной Андрій Станіславович

Керівник: Арзубов Микола Олексійович, учитель інформатики Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

ІІІ місце

 

команда «R-2» у складі:

Федоров Олексій Михайлович,

Анучін Максим Костянтинович,

Шкаєв Павло Володимирович,

Гончаренко Євгеній Васильович,

Кочубей Костянтин Максимович

Керівники:

Тарасюк Микола Дмитрович, вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №17

Кашук Олександр Миколайович, вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 імені Валерія Вікторовича Бражевського

ІІІ місце

 

команда «Формула успіху» у складі:

Борейко Антон Олегович,

Токар Костянтин Олександрович,

Остаплюк Никита Олегович,

Коваль Георгій Андрійович,

Гассєєв Вадим Семенович

Керівник: Дуженко Алла Олексіївна, вчитель інформатики Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

ІІІ місце

 

команда «Hutsuls» у складі:

Симкін Андрій Андрійович,

Майор Дмитро Ярославович,

Майор Роман Юрійович,

Меренич Василь Васильович,

Чуєв Костянтин Дем’янович

Керівник: Дронь Микола Федорович, вчитель інформатики Гімназії-інтернату міста Хуста Закарпатської області

ІІІ місце

 

команда «Оптиміст» у складі:

Дядюк Антон Віталійович,

Авсієвич Володимир Русланович,

Денисюк Владислав Михайлович,

Буяр Андрій Віталійович,

Вербицький Артур Тимурович

Керівник: Куліковський Олександр Денисович, вчитель інформатики Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура

ІІІ місце

 

команда «Neon Genesis Tetrahedron» у складі:

Колісник Дмитро Олексійович,

Мозоль Артем Євгенійович,

Агарков Андрій Ігорович,

Забарянська Ірина Сергіївна,

Левошко Данило Костянтинович,

Керівник: Скляр Ірина Вільївна, учитель інформатики Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району міста Києва

9264
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31