Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Нанотехнології та наноматеріали

27 - 30 серпня 2019 у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася найбільша в Україні VII Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» НАНО 2019

Конференцію започатковано Інститутом Фізики НАН України 2012 року. Щороку НАНО проводять у різних містах України. Цьогоріч співорганізатори конференції — Національний університет «Львівська політехніка» (Україна), Тартуський університет (Естонія), Туринський університет (Італія), Університет імені П’єра і Марії Кюрі (Франція), European Profiles A.E. (Греція), представництво Польської академії наук у Києві, Університет Анже (Франція), Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина).

До участі в масштабній науковій зустрічі зголосилося понад 800 учасників. Упродовж чотирьох днів роботи конференції зареєструвалося більше 500 науковців та фахівців із нанотехнологій із 25 країн. Кафедру фізики та методики її навчання при Криворізькому державному педагогічному університеті разом із своїм  науковим керівником Балабай Р. М. представляли аспіранти: Прихожа Ю. О., Соломенко А. Г., Залевський Д. В.

img2705t

Снимок экрана 2019 09 24 в 20.36.13