Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

24 березня 2019 року о 10:00 на базі Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54) у спортивній залі головного корпусу відбудеться відкритий чемпіонат міста з робототехніки «ROBOBATTLE». У трьох видах змагань у рамках чемпіонату візьмуть участь команди дітей від 7 років з власноруч сконструйованими роботами, зокрема учні «Школи робототехніки» КДПУ.

На учасників заходу чекають видовищні робо-баттли – «ROBOSUMO» - бої роботів-сумоїстів і «ROBORACE» - перегони автономних роботів на швидкість за визначеним маршрутом. Після відвідання майстер-класів гості чемпіонату зможуть створити власного робота у творчій робототехнічній лабораторії.

Запрошуємо всіх охочих шанувальників робототехніки, їх батьків і друзів, представників громадськості та ЗМІ міста долучитися до яскравої події в житті криворізької IT-спільноти!