Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

rusol1

З 8 по 9 листопада 2018 року на базі Криворізького Покровського ліцею відбувся міський (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни».

У конкурсі взяли участь сім учителів, які продемонстрували високий фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та відповідальне ставлення до своєї роботи та учнів.

Випускник факультету української філології КДПУ, який переміг у міському конкурсі, виявився й одним з кращих вчителів Дніпропетровської області. Учитель Криворізької загальноосвітньої школи I – III ступенів № 52 – Сергій Володимирович Русол – посів 2 місце в номінації «Захист Вітчизни».

«Сергій навчався в групі УМЛ-99-1, справляв дуже позитивне враження, виявляв сумлінність і креатив. Він завжди уважно ставився до оточуючих, був кмітливим, справжнім майстром на всі руки. Навчався переважно на четвірки та п’ятірки. Користувався авторитетом серед студентів та викладачів; серйозно ставився до практики та одразу зарекомендував себе як майбутній учитель. Сергій також був дуже талановитим хлопцем - він брав участь у всіх культурних подіях, стояв біля витоків зародження найкращих традицій нашого факультету»,  – згадує к. ф. н., доцент, декан факультету української філології Л. М. Семененко.

rusol2

«Моє професійне кредо – не досить оволодіти премудрістю, потрібно також користуватися нею», – розповів наш талановитий випускник Сергій Русол.

Криворізький педагогічний пишається своїми вихованцями
та бажає нових професійних перемог!