Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

img6

Міністерство освіти і науки України повідомляє про інформацію від НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) щодо проведення Осіннього цифрового тижня для студентів університетів країн Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна) в межах Програми EU4Energy, яка фінансується Європейським Союзом.

Протягом Освітнього цифрового тижня європейські експерти з CEER (Ради Європейських Регуляторів Енергетики), Енергетичного Співтовариства та Міжнародного Енергетичного Агентства проведуть лекції для здобувачів вищої освіти, присвячені переходу до більш сталого теплопостачання та підвищенню енергоефективності у країнах як ЄС, так і Східного Партнерства.

img8

Учасники матимуть можливість дізнатися від експертів про політику та регулювання, технологічні досягнення та найкращі практики у цих сферах, а також взяти участь у сесіях запитань та відповідей, щоб поглибити своє розуміння предмета.

На завершення курсу, 10 жовтня, для слухачів буде проведена перевіркова вікторина. Переможець вікторини отримає можливість взяти участь у заході EU4Energy в одній з країн Європейського Союзу.

Реєстраційна форма, загальна інформація та програма курсу доступні за покликанням.

Вересень 2024