Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

exhibition0319 1

На початку березня у галереї художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбулося офіційне відкриття виставки творчих робіт, написаних випускниками нашого університету.

exhibition0319 4

Щомісяця на художньо-графічному експонуються тематичні виставки робіт студентів і викладачів спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн». Цього разу подію присвячено майбутньому ювілею творчих кафедр художньо-графічного відділення. Авторами експонованих робіт є випускники минулих років, які висловили подяку своїм викладачам за допомогою власних художніх творів.

exhibition0319 2

«Цього року художньо-графічне відділення святкує сорокарічний ювілей. Ми вирішили провести цикл виставок, тим чи іншим чином присвячених цій події. На поточній виставці представлені твори наших випускників різних років. Серед цих робіт є і класичний живопис, і графіка, і вироби декоративно-прикладного мистецтва. У грудні ми плануємо відкрити велику виставку художньо-графічного відділення в міській виставковій залі, до участі в якій залучимо ще більше випускників – а отже, більш детально представимо наші творчі досягнення», – розповідає старший викладач, завідувач художнього музею факультету мистецтв КДПУ О. С. Юрченко.

exhibition0319 3

У художній галереї можна побачити роботи А. Ярошевич і В. Занфіракі, О. Дробот і Н. Олейнік, А. Метик і багатьох інших. Такі експозиції допомагають формувати інтерес до естетики навколишнього світу, стимулюють розвиток смаку й вдосконалюють відчуття прекрасного, знайомлять громадськість із досягненнями наших митців.

Тематична виставка працюватиме до кінця березня. Не втратьте нагоду насолодитися позитивним творчим досвідом випускників Криворізького педагогічного!