Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

Завершилася виробнича педагогічна практика студентів гр. ФІ,ФМ-19 спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика), яка відбулася з 23 лютого по 05 березня 2023 року у навчальних закладах Кривого Рогу та Криворізького району.
Студенти пройшли практику в установлений термін, провели 7 уроків фізики, 3 уроки з інформатики/математики, позаурочний захід з фізики та виховний захід у класі, вели психологічні спостереження. Звітна документація з педагогічної практики повністю і вчасно викладена студентами в СУЕНК КДПУ Moodle. Там же зафіксовані оцінки з практики: Відмінно, А – 4; Добре, В – 2.
Підсумкова конференція в університеті відбулася 13 березня в режимі ZOOM-конференції у присутності всіх студентів, групових керівників, окремих методистів. Звітували студенти-практиканти, які поділилися враженнями про перший досвід педагогічної роботи. Студентки Морозова Є., Черних А. та Добровольська Н. підготували яскраві звіти-презентації про результати навчальної, виховної та позакласної роботи з фізики. Вони висловили свої побажання щодо більш ретельного вивчення методики навчання фізики в умовах дистанційного навчання, окреслили проблемні питання у спілкуванні з учнями в онлайн режимі роботи.

МОРОЗОВА Є.

ЧЕРНИХ А.

ДОБРОВОЛЬСЬКА Н.

 

21702
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша