Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

25 березня в режимі Zoom-конференції відбулася підсумкова конференція у присутності всіх студентів груп ФМ-20 та ФІ-20, групових керівників, методистів. Звітували старости груп, поділилися враженнями, проблемами та здобутками.

Виробнича педагогічна практика студентів гр. ФМ, ФІ-20 спеціальності 014.08 СО (Фізика) відбулася з 02 лютого по 15 березня 2024 року у таких навчальних закладах м. Кривого Рогу: Криворізька гімназія №103, Криворізький ліцей № 95, Криворізький ліцей № 24. Студент Садиков Т.  проходив практику за місцем проживання у Буштинському ліцеї №2 Тячівського району Закарпатської області.

Згідно програми практики студенти провели 7 залікових уроків фізики, 3 уроки математики/інформатики, позаурочний захід з фізики та виховний захід, вели психологічні спостереження. Школи працювали у змішаному очно-дистанційному режимі, що сприяло безпосередньому спілкуванню з учнями.

Звітна документація з педагогічної практики повністю викладена студентами в СУЕНК КДПУ Moodle.

Робота студентів отримала схвальні відгуки педагогічних колективів шкіл та оцінена достатньо високими оцінками.

Студенти отримали перший позитивний  досвід роботи за спеціальністю та ствердилися у виборі професії.

image_педпрактика.png