Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

КІВ АРНОЛЬД ЮХИМОВИЧ СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙ!

изображение viber 2020 07 27 17 00 00

Кафедра фізики та методики її навчання щиро вітає свого завідувача кафедри (1971 – 1983 рр.) зі славним 85-річчям та з 55-річчям активної науково-педагогічної діяльності!

Часи співпраці з доктором фізико-математичних наук, професором Ківом Арнольдом Юхимовичем стали переломними в історії кафедри і університету, вивели їх з регіонального рівня на рівень Всеукраїнський та Всесоюзний у галузі фізики твердого тіла.

За більш ніж піввіковий термін заснована Ківом А. Ю. Міжнародна наукова школа «Електроніка твердого тіла» стала важливим науковим центром країни, Близького і Далекого Зарубіжжя і насьогодні має великий вплив на наукову та педагогічну діяльність в Україні. Наукова роль Школи, її видання, наради і конференції набули Всеукраїнського та Міжнародного значення і отримали заслужене визнання всього наукового співтовариства.

Надзвичайно уважний, зацікавлений, толерантний Арнольд Юхимович створив на кафедрі атмосферу співробітництва, взаємоповаги, високої вимогливості до якості наукових досліджень, яку ми  повсякдень плекаємо.

Вельмишановний Арнольде Юхимовичу!

Вітаємо Вас з Ювілеєм! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, нових наукових здобутків, талановитих учнів, гарних друзів!

Бажаємо подальшого розвитку і процвітання Вашій Науковій Школі ˗ нових наукових звершень, відкриттів і винаходів, а Вам, її активному організатору і натхненнику - такої ж плідної невичерпної енергії, що супроводжувала Вашу діяльність у попередні 55 років!

Любимо і цінуємо Вас, сподіваємось на зустріч! МНОГАЯ ЛІТА!!!

Учні Вашої Наукової Школи та викладачі кафедри фізики та методики її навчання, інформатики та прикладної математики Криворізького педагогічного університету:

професор Соловйов Володимир Миколайович

професор Балабай Руслана Михайлівна