Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Цього річ українці вперше відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

На тлі цих подій,на факультеті географії туризму та історії, 03.11.2021 куратором групи ГОЕ-18, Мантуленко С.В. була проведена інформаційна година на тему: «Відповідальність людини за декларацією Богдана Гаврилишина».

день відповідальності1

Цей захід,про відповідальність людини та важливість обдуманих рішень і вчинків.

В колі студентів групи ГОЕ-18, викладачів Мантуленко С.В., Карпенко Т.А., декана факультету Яркова С.В., відбулося знайомство та вшановано пам’ять, видатного Українця Богдана Дмитровича Гаврилишина, автора Декларації відповідальності людини.

17353

На факультеті географії, туризму та історії  відбулась урочиста подія.

Посвята студентів в першокурсники в академічній групі ГОЕ-21 (куратор Лакомова Олена Йосипівна).

Долучились до цього і студенти ГОЕ-20 (куратор Карпенко Тетяна Анатоліївна).

В умовах пандемії було прийнято рішення провести захід на відкритому повітрі, а точніше – на березі річки та затопленого кар’єра на житловому масиві «Весела дача».  В рамках заходу студенти змагались за звання ерудиту з географії, показували свої співочі і танцювальні таланти. 

Приймали участь в географічному квесті, який для першокурсників підготували студенти 2 курсу.

Оцінювали конкурси куратори груп та викладач кафедри соціології та масових комунікацій Черноус Людмила Сергіївна.

посв 2021 3

16832

03.09 2021р. першокурсникам факультету "Георафія Туризм Історія", спеціалізація «Географія» видалась можливість послухати представника провідних торгівельних центрів в Україні директорку крупної міжнародної компанії Arricano Group Олену  Обухівську, яка розповіла про соціальні складові творення та розвитку брендів.

Протягом усієї зустрічі, відбулося  інтерактивне спілкування на тему: "ПРО СОЦІАЛЬНЕ РЕНОМЕ БРЕНДІВ, КРЕАТИВНІСТЬ ТА КЛАСИКУ". Розглядали на прикладах,що саме може зацікавити або відштовхнути роботодавців. Розібрали які саме якості найцінніші в людині, для певної спеціальності та як саме завойовувати довіру до себе як особистості. Обговорювались питання важливості стресостійкості в роботі та боротьби з негативом з різних сторін.

 Звісно ж не обійшлося без несподіваних подарунків,у вигляді фірмової сумки. Незадоволених від співбесіди точно не було.

Більш докладній репортаж 0564.ua та на сторінці Прес-центру КДПУ.

   об4  об3

16608

географы 1 курс 2021

1 вересня 2021 в святковій обстановці відбулася посвята в студенти - першокурсників.

Посвята в студенти – це неймовірно хвилююча мить для кожного абітурієнта. Саме зараз студенти познайомилися зі своїми одногрупниками, куратором, завідувачами кафедр, деканом факультету ГТІ та ректором університету. Зважаючи на протиепідемічні заходи посвята для кожного факультету відбувалася окремо.

На факультеті "Георафії, Туризму та  Історії" в урочистих заходах прийняли участь декан факультету, доцент Ярков Сергій Валерійович, Голова студентської ради факультету Анастасія Віннічук та куратор академічної групи Лакомова Олена Йосипівна, які розповіли студентам про особливості навчального процесу в КДПУ, та зокрема на факультеті.

Вітаємо студентів з вступом та початком навчального року, бажаємо успіхів у навчанні!

 

16607

З метою популяризації загального європейського культурного надбання серед молоді, до Дня Європи в Україні, на факультеті географії туризму та історії, куратором групи ГОЕ-18, Мантуленко С.В. була проведена «Інтелектуальна гра «Європейський калейдоскоп».

э1  э2

15694

Година - реквієм до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Шла війна степами аж до білих хат...»

30.04 студентами групи ГОЕ -19 була проведена година - реквієм до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Шла війна степами аж до білих хат...» (куратор старший викладач кафедри географії та методики її навчання Варфоломєєва І.М).

Студенти говорили про трагічні сторінки в історії нашого народу. В кожній сім’ї зберігаються спогади про тих хто боронив і визволяв нашу країну, про обпалене війною кохання та дитинство, про мрії, якім не судилось здійснити.

Гортаючи сторінки історії тієї страшної війни, згадали як долало війну наше місто, пригадали імена героїв визволителів.

Молодь знає і пам’ятає, схиляє голови шануючи подвиги наших дідів та прадідів, всіх хто визволяв світ від нацизму.

9 1

15617

Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. 

Сьогодні група ГОЕ-16-м зібралась з куратором Провоженко Михайлом Анатолійовичем, щоб обговорити важливі питання, пов'язані зі здоров'ям.

пр1

15066

На факультеті географії, туризму та історії, куратором групи ГОЕ-18, Мантуленко С.В., було проведено виховний захід «Україна Соборна держава».

В ході заходу, пригадали історію походження свята, обговорили події, які визначили Соборніть України.

Студенти зазначили, що свято символізує Єдність Українських земель. Переглянули відеоролик «Злука», висловили свої враження, провели інтерактив, що для Вас є Україна.

Україна для студенства – це батьківщина: чарівна, ніжна, тепла, не залежна, демократична, правова.

13982

Гордістю нашого факультету є педагоги, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті – виховання молодого покоління, яке у ХХІ столітті буде творити історію нашої країни.

Ці слова в повній мірі стосуються не тільки педагогів, які зараз працюють на факультеті, а й тих ветеранів педагогічної праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому.

Корсун Валентина Іванівна

Беспрозваний Віталій Дмитрович

Шипунова Віра Олександрівна

Пікущий Іван Парфентійович

Ліхошва Любов Федорівна

У народі кажуть, що щастя людини не має виміру. Проте щасливцями долі вважають тих, хто зумів побачити й розкрити свій талант, несучи при цьому людям добро і не вимагаючи нічого натомість. Саме такими є наші ветерани. Низький вам уклін!

12858

Студенти та викладачі факультету географії, туризму та історії 04.10.2019 року відвідали та привітали з Днем працівника освіти та Міжнародним днем людей похилого віку ветеранів факультету Безпрозваного Віталія Дмитровича, Корсун Валентину Іванівну, Пікущого Івна Парфентійовича.

Низький уклін Вам, дорогі наші педагоги, за професіоналізм, терпіння, любов до обраної справи.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоровя, невичерпних сил, мудрості і терпіння, впевненості у завтрішньому дні, а також миру і злагоди.

b78a1a90 367b 4859 97f3 d36dabd1bfaf afc2e41a c8e7 4962 b96a 9df9f7b02f1c

9079
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30