Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Засідання робочої групи, стейкхолдерів та керівників структурних підрозділів задля створення проєкту освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво та художня культура» підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти

14 лютого 2023 року відбулася online-зустріч робочої групи освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво та художня культура» за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти зі стейкхолдерами та керівниками структурних підрозділів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв у форматі відео-конференції з використанням платформи ZOOM.

IMG-1801.jpg

Під час зустрічі було оновлено склад робочої групи, яка представлена науково-педагогічними працівниками музично-хореографічного відділення факультету мистецтв університету (к. пед. н., доц. Вікторія Міщанчук, д. пед. н., проф. Наталія Овчаренко, д. пед. н., доцент  Людмила Ракітянська, к. мист-ва, доц. Ольга Чеботаренко, к. пед. н., доц. Тетяна Сидоренко, к. філос. н., доц. Оксана Шрамко, к. пед. н., доцент Руслана Любар), здобувачем другого (магістерського) рівня вищої освіти (Ганна Чередник) та директором Криворізької гімназії № 97 Криворізької міської ради (Тетяна Гарець). На зустрічі були присутні стейкхолдери освітньо-професійної програми (вчитель мистецтва Криворізького ліцею № 81 Криворізької міської ради Світлана Ульшина та директор Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа № 13» Криворізької міської ради Марина Терещенко). До створення проєкту ОПП також був залучений стейкхолдер з Центральноукраїнського університету імені Володимира Винниченка доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецької освіти Алла  Растригіна.

В ході обговорення проєкту освітньо-професійної гарант Вікторія Міщанчук звернула увагу на необхідності дотримання положень Наказу Міністерства освіти i науки України від 11 листопада 2022 року № 1006 «Деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників фахової передвищої, вищої освіти».

IMG-1799.JPG

Під час зустрічі було розглянуто й обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки здобувачів вищої освіти та працевлаштування випускників спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) (з додатковою спеціалізацією художня культура). Учасники online-зустрічі обмінялися думками щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво та художня культура» другого (магістерського) рівня вищої освіти, уніфікації практик на денній та заочній формах навчання, переліку й змісту освітніх компонентів, загальних і фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних фахівців на ринку праці, забезпечення програмних результатів навчання відповідними компонентами освітньої програми, залучення здобувачів вищої освіти до участі в програмах академічної мобільності.

Жовтень 2024