Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

каф._АМ_з_МВ_Естонія_Поляренко.jpg

У травні викладач Поляренко Валерія відвідала Естонію з навчальним візитом.

Головною ідеєю навчального візиту стало знайомство з освітньою системою цієї країни. Відвідування освітнх закладів демонструє всі етапи вихованн та освіти молодого покоління. Однією з характерних рис є  прищеплення естономовної культури.

Навчальний візит включав відвідування трьох міст та їх освітніх закладів рінзних рівнів: Нарва (дитячий садок та коледж), Тарту (Університет Тарту, гімназії, лекції з представниками Університету Тарту та Гейдельберзького педагогічного університету), Таллін (відвідування органнізацій, головною місією яких є поширення та підтримка естонської культури та мови, підтримка та просування стартапів, проведення просвітницької роботи з розвитку мовлення для дітей з особливими потребами, використовуючи новітні ІТ).

Програма проходила за підтримки Erasmus+, MultiEd, Університету Тарту, Нарвського коледжу та TESOL-Ukraine.
Наприкінці курсу всі учасники отримали сертифікати.

Серпень 2024