Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

каф._АМ_з_МВ_Гладка_стажування_США.jpg

Доцент кафедри англійської мови з методикою викладання Олена Гладка пройшла стажування в США (м. Нью-Йорк) у рамках проєкту "Professional Development and Exchange for Educators of Preservice English Language teachers" за підтримки посольства США в Україні.

15 викладачів із різних університетів України пройшли інтенсивний курс з фахівцями TESOL професоркою Хантерського колледжу Міського університету Нью-Йорка Лорою Бехер та директоркою Центру професійного навчання міжнародної дитячої освіти Джулією Каспер. Учасники проєкту відвідали заняття з підготовки майбутніх учителів англійської мови як іноземної у Колумбійському та Нью-Йоркському університетах, а також у коледжі Borough of Manhattan. Також, викладачі взяли участь у численних лекціях, воркшопах, майстер-класах та дискусіях, присвячених інноваціям у викладанні англійської мови як іноземної. За результатами участі у проєкті Олена Гладка отримала сертифікат учасника "Тритижневого курсу інтенсивного професійного розвитку в Нью-Йорку", США, на 100 годин.

Результатом проєкту вбачається впровадження кращих практик вищих навчальних закладів Америки у навчальний процес України, оновлення та удосконалення силабусів навчальних програм.

Серпень 2024