Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти є одним з пріоритетних напрямів діяльності нашої альма-матер. Студенти факультету географії, туризму та історії активно долучаються до міжнародної взаємодії.

Здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія) упродовж грудня 2022 року та січня 2023 року взяли участь у зимовій школі Міжнародного дому Зонненбергу.

Допис прес-центру КДПУ про цю подію доступний за покликанням.

10 березня 2023 року студент другого курсу бакалаврату Гогерчак Арсеній і студентка першого курсу магістратури Кушнерук Катерина презентували свій досвід міжнародної взаємодії у форматі онлайн-зустрічі «Лайфгаки академічної мобільності: досвід очної участі в проєкті International House Sonnenberg».

2023 03 16 22 19 00 275 image6

Під час заходу Бондаренко Ольга, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, поінформувала присутніх про програми академічної мобільності, що реалізуються в КДПУ, та особливості реалізації права на академічну мобільність, визначенні відповідним положенням.

Гогерчак Арсеній та Кушнерук Катерина поділилися власним досвідом очної участі в міжнародному проєкті, а також надали рекомендації щодо участі в академічній мобільності своїм колегам. Надзвичайно цінними виявилися саме корисні поради, які студенти систематизували за результатами очної міжнародної взаємодії. Не байдужими були й слухачі заходу, студенти 1–4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Географія), які активно ставили запитання учасникам заходу.

image 4 image 3

image 6 image 7

«Міжнародна взаємодія як викладачів, так і студентів нашої спеціальності є одним із тих аспектів професійної діяльності, яким приділяється належна увага кафедри географії та методики її навчання. Академічна мобільність відіграє надзвичайно важливу роль в становленні майбутнього вчителя географії, оскільки дозволяє пізнати світ через подорожі та комунікацію з науковою світовою спільнотою», – зауважила модератор заходу кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Олена Ганчук.