Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Згідно наказу від 12 січня 2018 року №02-ад кафедра інформатики та ПМ є профільною для здійснення підготовки докторів філософії за наступними спеціальностями:

014 Середня освіта (Інформатика);

015 Професійна освіта (Комп’ютерні технології).

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених!

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном (098) 351 60 35 (Мінтій Ірина Сергіївна - доцент кафедри інформатики та прикладної математики).

Презентація підготовки

 

3846

Публикация 2

Публикация 1

3928

Згідно наказу 24-ад від 17 вересня 2018 року Легку Людмилу Володимирівну зараховано на заочну форму навчання до аспірантури для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика).

Щиро вітаємо Людмилу Володимирівну та бажаємо їй плідного творчого шляху і вагомих наукових здобутків!

З гордістю приймаємо Людмилу Володимирівну у дружню родину Криворізького педагогічного!

loonapix 15374588722937493816

Матеріал підготувала доцент кафедри Мінтій Ірина Сергіївна

 

5601

Перший – є!!!
5 вересня відбувся вступний іспит до аспірантури для здобувачів ступеня доктора філософії

зі спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика).

Не зважаючи на те, що це перший набір до аспірантури з цієї спеціальності, ґрунтовка робота щодо підготовки наукових кадрів членами проектної групи проводиться більше 10 років. Так, за безпосереднього чи опосередкованого керування підготовлено та захищено більше 20 робіт.

Першою нашою «ластівкою» є Легка Людмила Володимирівна - учитель інформатики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 (у школі здійснюється профільне навчання за інформаційно-технологічним профілем).

MyCollages 3«Працюючи вчителем інформатики, Ви готові до постійного пошуку, змін, нововведень, підготовки учнів до участі у різноманітних  конкурсах, написання наукових робіт, що логічно призводить до питання про необхідність підвищення власного наукового рівня. Власне, науковий напрям – один із основоположних у роботі сучасного вчителя. Саме цим і обумовлене моє прагнення здобуття освітньо-наукового рівня PhD» - зауважила Людмила Володимирівна.
Одним із ключових питань, що розглядались на екзамені, була презентація дослідницької пропозиції, якій Людмила Володимирівна приділила достатньо часу, адже дослідниця продемонструвала вагому попередню роботу. У доповіді висвітлено питання використання квантових комп’ютерів у програмуванні, задачі, що є характерними для квантового програмування.

Компетентна комісія у складі доктора педагогічних наук, професора, професора інформатики та прикладної математики Сергія Олексійовича Семерікова, кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри інформатики та прикладної математики  Ірини Сергіївни Мінтій та кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри інформатики та прикладної математики Світлани Вікторівни Шокалюк високо оцінила відповідь Людмили володимирівни.

a4
Бажаємо Людмилі Володимирівні успішного складання подальших іспитів, натхнення та наукових здобутків!
Запрошуємо всіх зацікавлених до наукової співпраці та вступу наступного року!
З усіх питань звертайтесь за тел. 098 351 60 35 (Мінтій Ірина Сергіївна).

Матеріал підготувала доцент кафедри Мінтій Ірина Сергіївна

5501

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 у Криворізькому державному педагогічному університеті ліцензовано аспірантуру (підготовку PhD) за спеціальністю 014 Середня освіта/(Інформатика) галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених!

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном (098) 351 60 35 (Мінтій Ірина Сергіївна - доцент кафедри інформатики та прикладної математики).

 

3704

Галузь знань - 01 Освіта / Педагогіка

Спеціальність - 014 Середня освіта (Інформатика)

Освітньо-науковий рівень - доктор філософії

Матеріали

3389
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша